В Успенці знову пожежа – горить літня кухня…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) щойно в розділі ПОДІЇ опублікував матеріал про пожежі, котрі сталися протягом останніх вересневих днів в селі Успенка, яке входить до Буринської ОТГ, як надійшла нова тривожна звістка:

«НА ЦЮ ХВИЛИНУ ( 9-А ГОД. РАНКУ) ГОРИТЬ В УСПЕНЦІ. Горить літня кухня по вул. Шкільній. Працюють пожежні та слідчі. Таке враження, що пожежники прописалися в Успенці», повідомила Марія Безбородова в групі «Моє село Успенка» в Фейсбуці.

Поруч літньої кухні розташований житловий будинок...

Чому ж часто так горить в Успенці?

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.