СБУ підозрює керівництво сумського підприємства у виробництві та збуті фальсифікованих антисептиків для медичних закладів регіону

У Сумах за матеріалами Служби безпеки України повідомлено про підозру посадовцям одного із приватних підприємств, які займалися виготовленням контрафактного спирту, з якого виробляли антисептичний засіб сумнівної якості та реалізовували, у тому числі, лікарням регіону, повідомила інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) керівник пресгрупи УСБУ в Сумській області ОЛЕСЯ РАПУТА.

За даними досудового слідства, оборудку організували керівник фірми разом із фінансовим директором та головним хіміком.

На власних виробничих потужностях зловмисники організували виготовлення необлікованого спирту із невідповідної сировини.

Потім контрафактну продукцію використовували для виробництва дезінфікуючих засобів, які збували споживачам, у тому числі медичним закладам області.

Встановлено, що протягом квітня-травня зловмисники встигли виробити та продати кустарних антисептиків на майже 1 мільйон гривень.

У червні нинішнього року під час санкціонованих обшуків на підприємстві правоохоронці вилучили понад 11 тонн неякісної сировини для виготовлення спирту, 340 літрів несертифікованого антисептика, підготовленого для відвантаження замовникам, обладнання, на якому виробляли підробку, та чорну бухгалтерію.

Наразі фігурантам справи повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 28 та ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, вчинені організованою групою осіб) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.

Викриття оборудки проводилось спільно із слідчими ГУ ДФСУ в Сумській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.