В Успенці знову горіло майже на 3 гектарах…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках вже неодноразово писав про майже регулярні пожежі, які протягом нинішнього року сталися в селі Успенка, яка входить до складу Буринської ОТГ.

В основному тут горить рослинність навколо сільської водойми, що майже в центрі населеного пункту.

І ось нове повідомлення від рятувальників, яке розміщене на сайті https://sm.dsns.gov.ua

«02 вересня, о 13:47 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в природній екосистемі села Успенка, Буринського району. Подолавши відстань у 13 км, з районного центру прибуло відділення чергового караулу 23-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Вогонь охопив суху рослинність на площі до 3 га. Використавши близько 8 т води, о 14:40 пожежу локалізували, о 18:20 ліквідували та не допустили поширення полум’я на значну площу.

Припустима причина пожежі необережне поводження з вогнем.

Всього на місці події працювало 4 чоловіки особового складу та одна одиниця техніки Державної служи України з надзвичайних ситуацій».

До слова, днями в Успенці горів і житловий будинок. Про цю плжежу інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповів у розділі ПОДІЇ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.