У жителя Буринщини вилучено наркотики…

У ході проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак» правоохоронці виявили у 38-річного чоловіка пакунок марихуани.

Вилучена сировина направлена на експертизу.

Оперативники Буринського відділення поліції отримали інформацію щодо можливого зберігання наркотиків жителем одного із сіл району.

Тож, отримавши санкцію суду на обшук житла чоловіка, вони прихали до нього додому.

У ході огляду житлових приміщень інформація знайшла своє підтвердження – у громадянина в хаті поліцейські виявили пакунок з сухою рослинною речовиною, схожою на марихуану.

Там же оперативники виявили й саморобний пристрій для вживання наркотичних засобів.

Усі знахідки вилучено та направлено на експертизу.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

Чоловіку загрожує покарання у вигляді штрафу, виправних робіт, арешту, обмеження або позбавлення волі.

Рішення прийме суд, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.