Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 5085

Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 7787

Поліція перевіряє інформацію про виявлення гранат у автомобілі міського голови Конотопа

Подія сталася в Конотопі в одному з гаражних кооперативів...

На спецлінію поліції звернувся голова міста Конотоп з заявою про те, що він у своїй автівці виявив кілька предметів, схожих на бойові гранати.

За словами заявника, ймовірні боєприпаси перебували в багажному відділенні, на місці запасного колеса в пакунку перемотаному ізоляційною стрічкою.

Він стверджує, що всі п’ять гранат без запалів.

На повідомлення за вказаною адресою виїхали керівник Конотопського відділу поліції, слідчо-оперативна та вибухотехнічна групи, криміналісти та кінологи.

Наразі триває огляд автівки та гаража.

Слідчі вирішують питання про внесення інформації до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Встановлюються всі обставини події, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Зауважимо, що міським головою міста Конотоп нині є Артем Семеніхін.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.