У Бурині чоловік позичив у колишньої співмешканки газозварювальне обладнання, але його не повернув, бо продав…

Як з’ясували слідчі, чоловік спочатку позичив газозварювальне обладнання. А потім, замість того, щоб повернути його власниці, продав...

До Буринського відділку поліції звернулась 49-річна жителька райцентру, яка повідомила, що стала жертвою шахрайства.

Працівники поліції встановили: до неї звернувся її колишній співмешканець з проханням позичити газовий різак, мовляв, йому потрібно для роботи у господарстві.

І пообіцяв за кілька днів його повернути.

Однак ішов час, а позичальник так і не з‘являвся.

Занепокоєна жінка вирішила зателефонувати йому та дізнатись, коли ж він поверне приладдя. Але всі спроби додзвонитися йому виявилися марними – свій телефон чоловік виключив.

А згодом з‘ясувала, що насправді, позичаючи різак, колишній співмешканець не мав ані найменшого бажання його повертати.

Більше того – продав прилад сусіду за 100 гривень.

За даним фактом у поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках якого встановлюють всі обставини події та місцеперебування зловмисника.

Правоохоронці вкотре нагадують громадянам не залишати особисті речі та майно без нагляду, та приділяти належну увагу його збереженню. Не слід розповідати стороннім та малознайомим особам про свої статки та майно. А якщо позичаєте комусь у тимчасове користування – потурбуйтеся про відповідне оформлення угоди у письмовому вигляді, зазначивши при цьому дату і місце повернення речей, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

На світлині: Буринське відділення поліції 20 червня 2020 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.