Побиття поліцейських…

За словами речника Управління патрульної поліції Сумщини Олега Сологуба, постраждало двоє патрульних – чоловік і жінка.

Близько 5-ї ранку сьогодні, 04 червня 2020 року, біля магазину «Гастроном», що на Покровській площі міста Суми, повз компанію нетверезих людей проїжджав екіпаж патрульних. Побачивши поліцейське авто, компанія почала нецензурно лаятися на адресу поліцейських. Екіпаж зупинився, до патрульних підійшли двоє чоловіків і почали чіплятися зі словами: «Ну що, кого ви тут затримали?».

Поліцейські відповіли, що нікого не затримували, взяли перерву попити каву. Двоє відійшли, але за кілька хвилин повернулися вже вп’ятьох і без будь-яких пояснень напали на поліцейських, нанісши їм тілесні ушкодження, передає sumy.today.

Серед п’ятьох було дві дівчини, які відійшли під час конфлікту. Двоє чоловіків утекли, а одного вдалося затримати.

Наразі відомо, що поліція готує підозру затриманому 27-річному чоловікові за ч. 2 ст. 345 кримінального кодексу України (Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв). За це передбачено обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.