Жителя Буринщини за вбивство товариша засуджено до 10 років позбавлення волі

Прокуратурою Сумської області підтримано публічне обвинувачення стосовно 45-річного чоловіка, який позбавив життя свого товариша.

Подія сталась 15 лютого 2017 року в селі Степанівка.

Двоє односельців у будинку потерпілого товкли тютюн та вживали спиртні напої.

Коли чоловіки були вже добряче напідпитку, між ними виникла суперечка.

І щоб переконати господаря в своїй правоті, гість двічі вдарив опонента по голові металевим пристроєм для подріблення тютюну.

Від отриманих травм потерпілий помер на місці події.

За вироком Конотопського міськрайонного суду від 4 червня 2020 року обвинуваченого визнано винним за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України та засуджено до 10 років позбавлення волі.

На вирок суду чоловік чекав у СІЗО, повідомила Пресслужба прокуратури області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.