Як Буринська міська рада зробила мене справжньою зіркою соціальних мереж…

Коли Буринська міська рада зробила мене зіркою Фейсбуку, щодня тепер з різними питання до мене звертаються до 100 чоловік.

Особливо учасникам ФБ подобаються статті Буринської міської ради на її офіційному сайті про мене та коментарі тих, хто не покладаючи рук трудиться в ній, та увесь трудовий день пише коментарі і теж про мене. Правда, пишуть їх на сторінці Буринської міськради в Фейсбуці.

А на інтернет-порталі БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) кількість читачів, завдяки і їхнім старанням, за день зросла майже до 20 тисяч.

Заради справедливості зауважу, що й раніше БіЖ був популярним, а нині став ще більш читабельним.

Дякую Буринській міській раді за їхнє таке дбайливе ставлення до моєї творчості…

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.

На світлині: мій творчий літературно-художній доробок.

Фото автора.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.