На вокзалі станції Путивль, що в місті Буринь, почала працювати залізнична каса…

Від сьогоднішнього дня, 27 травня 2020 року, відновлено роботу залізничних квиткових кас на вокзалах Укрзалізниці.

«Із 8 ранку сьогоднішнього дня ми відкрили залізничні каси на всіх вокзалах країни. Працівники забезпечені засобами індивідуального захисту, поряд із касами розташовані антисептики, нанесено розмітку для забезпечення дистанції між пасажирами», – повідомив офіційний сайт компанії.

Каса на залізничній станції Путивль, що в місті Буринь, теж почала свою роботу як і інші каси в країні.

До слова, пасажирам, які звертатимуться до залізничних кас без засобів індивідуального захисту, зокрема, без масок, квитки не продаватимуться…

На світлині: вокзал станції Путивль, що в місті Буринь.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.