Не закриття Буринського дитсадка №3 залежить і від небайдужості жителів міста

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ БіЖ) на своїх сторінках дуже детально розповідав про закриття Буринського дитячого садка №3.

З цього приводу відбулася зустріч працівників закладу та батьків, чиї діти виховуються тут, з головою Буринської міської ОТГ Віктором Ладухою.

Зустріч нічим конкретним не завершилася – садок будуть закривати.

Так вирішує нинішня міська влада і депутати Буринської міської ради, які під час карантину тихцем проголочувли за таке рішення.

Буринці ж вирішили 2 червня 2020 року у центрі міста провести акцію протесту проти закриття дитсадка №3.

Позитивний її результат, в першу чергу, залежатиме від активності городян.

Вони повинні усвідомити, що після закриття садка відбудуться такі ж дії й з іншими інфраструкурними об’єктами міста, в тому числі – освітніми закладами.

Початок акції заплановано на 9 годину 2 червня 2020 року біля супермаркету «Лідія», що в центрі міста Буринь.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.