Убивство чи що?

Поліція Сум встановлює причини та обставини смерті чоловіка...

Про чоловіка з ознаками насильницької смерті до Сумського відділу поліції сьогодні, 01 квітня 2020 року, повідомили лікарі бригади «швидкої допомоги». На місце події негайно виїхали слідчо-оперативна група та криміналісти.

Правоохоронці встановили: тіло чоловіка було виявлене в одному з приватних будинків обласного центру.

Власник житла, 58-річний непрацюючий сумчанин, розповів про події, що сталися напередодні.

До нього учора увечері зайшов його знайомий, і вони добряче випили.

Під дією спиртного той став буянити, поводив себе неадекватно.

Уранці ж, коли господар дому прокинувся і побачив свого гостя закривавленим, то одразу викликав «швидку». Наразі в поліції проводять першочергові слідчі дії, вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ознаками ч.1 ст. 115 КК України «Умисне вбивство», в рамках якого задля встановлення смерті чоловіка буде призначено ряд судово-медичних експертиз.

Попередні перевірки тривають, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.