На Роменщині розлилися нафтопродукти…

До Державної екологічної інспекції у Сумській області від НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта» надійшло повідомлення про аварійний розлив нафтопродуктів.

За отриманою інформацією, було виявлено розгерметизацію викидної лінії свердловини 64 Східно-Рогинцівського родовища.

Підприємство повідомило, що внаслідок події сталося розпилення нафтопродуктів та забруднення ними 0,21 га земель сільськогосподарського призначення Миколаївської сільської ради Роменського району.

Для перевірки отриманої інформації на місце події оперативно виїхав державний інспектор з охорони довкілля Сумської області.

У ході візуального обстеження території було встановлено, що аварія призвела до забруднення нафтопродуктами поля, засіяного озиминою.

Загальна площа забруднених ділянок складає 0,72 га.

Екоінспектором було відібрано проби ґрунту для подальшого лабораторного аналізу.

Ситуацію взято на особливий контроль Інспекції, повідомляє сайт відомства.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.