У пожежі в будинку загинули два чоловіки…

Сьогодні, 25 березня 2020 року, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в селі Козацьке, що в Конотопському районі.

На її гасіння прибули сільська пожежна команда та 12-та державна пожежно-рятувальна частина з Конотопу.

Рятувальники погасили пожежу.

Як було встановлено, сусіди побачили дим, який вибивався із вікон будинку.

Вони поспішили на допомогу, і в помешканні виявили тіла двох загиблих людей.

Слідчо-оперативною групою встановлені особи загиблих – син господарки будинку 1953 рроку народження та його знайомий також одноліток.

За попередніми висновками фахівців, припустима причина загоряння – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.