Чоловік палив траву, а згорів сарай сусіда...

Про шкоду й небезпеку спалювання різних решток рослинності інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках писав уже неодноразово…

І ось нова неприємна новина.

Як повідомляє 2-й Державний пожежно-рятувальний загін Управління ДСНС в Сумській області 17 жовтня о 14:54 в службу «101» надійшло повідомлення, що по провулку Парковому в мікрорайоні Капсюль у Шостці горить трава і сарай. На гасіння виїхали два пожежних автомобіля та 7 рятувальників.

Як з’ясувалося пізніше, причиною загоряння стало необережне поводження з вогнем сусіда. Пенсіонер, який наглядав за нежитловою ділянкою, вирішив там прибратися і після спалити траву, але в суху вітряну погоду вогонь став неконтрольованим і швидко перекинувся на сарай сусідів.

Пожежу ліквідували о 16:10. Вогонь пошкодив стіни сараю, знищив перекриття на площі до 40 кв. м, дах на площі 30 кв. м. Також згоріли особисті речі господарів, які перебували всередині приміщення: два старих мопеда і два велосипеди, інструменти та сільськогосподарські приналежності.

Збиток склав, за словами власників будівлі, близько 40 000 грн.

На щастя, пожежникам вдалося врятувати від загоряння житловий будинок, розташований у 3-4 метрах від згорілого сараю, повідомив shostka.info

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.