Смерть жінки під колесами вантажівки…

Подія сталася 20 жовтня 2019 року ввечері поблизу селища Вороніж Шосткинського району.

Водій автомобіля «MAN» скоїв наїзд на 56-річну жінку–пішохода, яка рухалась в попутному напряму по краю проїзної частини. В наслідок аварії жінка загинула на місті.

Як пояснив 42-річний водій вантажівки, пішохода він помітив в останній момент, і не зумів вчасно відреагувати.

За попередніми даними чоловік був тверезий.

За фактом ДТП в поліції вже відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху», в рамках якого з‘ясовуються причини та обставини дорожньої аварії, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.