Пішохід потрапив під колеса автомобіля…

Подія трапилася на проспекті Курському, що в місті Суми…

За попередніми даними, 59-річний водій допустив наїзд на 44-річного пішохода, котрий раптово почав перебігати проїжджу частину поза межами пішохідного переходу.

Унаслідок автопригоди чоловік отримав тілесні ушкодження у вигляді закрито черепно-мозкової травми та забійної рани скроневої ділянки.

З місця події його доставили до Сумської обласної клінічної лікарні.

Попередньо, він перебував у нетверезому стані.

Охоронці порядку викликали на місце події слідчого та забезпечували безпеку дорожнього руху під час оформлення ним матеріалів даної автопригоди.

Тривають слідчі дії, повідомляє Патрульна поліція Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.