У Бурині повісився 38-річний чоловік…

38-річний житель міста Буринь повісився вдома…

До слова, вчора, 26 лютого 2019 року, на території Сумської області зареєстровано, окрім цього, зареєстровано ще два суїциди.

У Сумському районі вдома повісився 52-річний чоловік, а в Недригайлові – 35-річний житель райцентру.

За кожним із фактів порушено кримінальні провадження, у рамках яких поліції належить з’ясувати причини події, повідомили у відділі комунікації ГУНП в Сумській області.

До речі, за даними поліції, станом на 26 лютого 2019 року з початку року на Сумщині добровільно рахунки з життям звели 28 осіб, а торік на цю дату – 25.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.