Чоловік украв мобільний телефон у товариша

На Роменщині 35-річний чоловік поцупив у свого товариша сотовий, і користувався ним, аж поки правоохоронці не вирахували його і не повернули вилучений телефон власнику.

З повідомленням про крадіжку до Роменського відділу поліції звернувся 57-річний місцевий житель. Він розповів, що з його квартири пропав мобільний телефон вартістю близько 750 гривень.

Працівники поліції в ході оперативних заходів встановили особу, причетну до крадіжки гаджет – зловмисником виявився 35-річний раніше судимий приятель потерпілого.

Як з’ясувалося, напередодні зловмисник приходив у гості до заявника, і вони якийсь час разом спілкувались за чаркою. Для доброго настрою господар увімкнув музику на своєму мобільному телефоні.

Та коли він вийшов у справах, захмелілий гість скористався моментом і непомітно поцупив мобільний телефон, після чого спокійно пішов додому.

У скоєному підозрюваний зізнався, пояснивши, що весь цей час користувався чужим гаджетом.

Відтак, полісмени вилучили телефон та повернули його власнику.

У поліції дії горе-гостя кваліфікували за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), та відкрили кримінальне провадження.

Тож намагання роздобути для своїх потреб телефон може коштувати чоловіку позбавлення волі на строк до трьох років, Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.