Собаку, який упав у занедбаний колодязь, врятовано…

Сьогодні, 8 лютого 2019 року, до Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України надійшло повідомлення від небайдужих жителів міста Ромни про те, що до занедбаного колодязя по вулиці Лозова впав собака.

І звідти він жалібно скавулить…

За вказаною адресою виїхало чергове рятувальне відділення під керівництвом старшого лейтенанта служби цивільного захисту Олега Сергієнка.

По прибуттю до місця виклику рятувальники встановили, що собака перебуває у колодязі глибиною орієнтовно 2 метри.

За допомогою спеціального верхолазного обладнання рятувальники дістали його з ями.

До слова, на щастя собака не отримав жодних ушкоджень.

І його життю тепер нічого не загрожує…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.