У жителя Бурині вилучено наркотики та пристрій для їх вживання

За минулі вихідні поліцейські Сумщини виявили одинадцять фактів зберігання дурман-зілля, і вилучили з обігу марихуану та амфетамін.

У місті Буринь, в ході санкціонованого обшуку в домоволодінні 42-річного місцевого жителя, працівники поліції виявили і вилучили п’ять грамів марихуани та саморобний пристрій для її вживання.

У смт Зноб-Новгородське Середина-Будського району в ході поверхневої перевірки 45-річного місцевого жителя, працівники поліції виявили і вилучили 20 грамів марихуани.

Ще по десять грамів марихуани вилучили працівники Сумського відділу та Великописарівського відділення поліції у 54-річного та 41-річного чоловіків під час проведення у них поверхневого огляду.

Під час проведення обшуку вдома у 64-річної жительки села Межиріч Лебединського району, правоохоронці вилучили 15 грамів марихуани.

По вулиці Незалежності в Недригайлові працівники поліції зупинили чоловіка, який видався їм підозрілим.

Під час проведення поверхневого огляду виявили у нього пакуночок, в якому знаходилося шість грамів марихуани.

Ще п'ятнадцять грамів марихуани і пристрій для її вживання виявили та вилучили поліцейські у 34-річного жителя смт Краснопілля.

А у 37-річного жителя міста Конотоп правоохоронці вилучили пів грама білого порошку, зовні дуже схожого на амфетамін. Виявлена речовина направлена на експертизу.

За незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту, зловмисникам, згідно з ч.1 ст. 309 Кримінального кодексу України може загрожувати обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

До слова, з початку 2019 року поліція Сумщини виявила 124 злочини, пов’язаних з наркотиками...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.