Начальниці відділу ГУ ДФС у Сумській області, яку затримали на отриманні хабара в сумі 90 тисяч гривень, обрано запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 153 тисячі гривень...

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ, прокуратурою Сумської області спільно зі співробітниками Управління Служби безпеки України в Сумській області в рамках кримінального провадження задокументовано злочинну діяльність начальника одного з відділів Головного Управління Державної фіскальної служби в Сумській області.

Службова особа після проведення перевірки на підприємстві, вимагала в суб’єкта господарювання неправомірну вигоду за зменшення суми донарахувань податків.

11 січня 2019 року під час одержання 90 тисяч гривень вказану особу затримано в порядку ст. 208 КПК України.

А сьогодні, 14 січня 2019 року, начальниці відділу ГУ ДФС в Сумській області обрали запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 153 тисячі гривень.

Чиновниці інкримінують ч. 3 ст. ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) ККУ.

Прокуратура просила взяти жінку під варту.

На судовому засіданні адвокат клопотав про розгляд у закритому режимі.

Слідчий суддя Вікторія Мальована-Когер клопотання задовільнила…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.