Наїхав потяг на людину…

Cьогодні, 14 січня 2014 року, сталася трагедія поблизу залізничному вокзалі Сум.

Інформація на лінію «102» від чергового вокзалу надійшла близько 18 години вечора, зауважив співробітник відділу комунікації ГУ Нацполіції в Сумській області Володимир Кузьменко.

Приміський потяг «Суми-Смородино» наїхав на людину поблизу Сумського залізничного вокзалу.

На місці події працюють поліція і ДМНС, повідомив сайт sumy.today

За інформацією Сумської місцевої прокуратури, чоловіка, який потрапив під потяг, госпіталізовано до лікарні.

Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 276 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного або повітряного транспорту».

Попередньо розглядається версія самогубства...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.