У Бурині 27 жовтня 2018 року за участю Святійшого Патріарха Філарета буде освячено храм святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі КУЛЬТУРА анонсував, що 27 жовтня 2018 року у Бурині, поруч автовокзалу та залізничної станції Путивль, відбудеться освячення храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

У дійстві візьме участь Його Святість Філарет, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України, Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Як повідомив офіційний сайт Буринської міської ради, на освячення церкви запрошені екзарх нашої Церкви у Російській Федерації митрополит Московський Андріан, митрополит Білгородський Іоасаф, митрополит Черкаський Іоан, архієпископ Полтавський Федір, архієпископ Чернігівський Євстратій, єпископ Харківський Митрофан.

О 9 годині 30 хвилин – зустріч Святійшого Патріарха Філарета біля храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

О 10 годині розпочнеться освячення престолу.

Відбудуться також Божественна Літургія та Проповідь Святійшого Патріарха Філарета.

На світлині: храм святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії чекає на освячення.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.