У Бурині чоловік «обпікся» на крадіжці чужих грошей…

У Бурині 54-річний чоловік, зламавши вхідні двері, проник до чужого будинку та намагався скоїти крадіжку грошей.

Щоправда невдало, і, як мовиться, «обпікся» на цьому…

Зловмисник швидко був викритий та затриманий поліцією.

За спробу крадіжки з проникненням до чужого домоволодіння, чоловікові, відповідно до ч.3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України може загрожувати від трьох до шести років позбавлення волі.

З початку нинішнього року на території Сумщини була скоєна 2001 крадіжка чужого майна, 1280 з них вже розкриті поліцією.

За минулу добу правоохоронці встановили особи шести зловмисників, які скоїли крадіжки грошей, велосипеда, електрообладнання та сільгосппродукції, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.