На Сумщині росіянин загинув під потягом…

До чергової частину Середино-Будської поліції надійшло повідомлення зі станції Зернове, що на 505 кілометрі невідомий чоловік кинувся під поїзд.

На місце виїхала слідчо-оперативна група.

За попередніми даними, електропоїзд «Конотоп-Зернове» збив 70-річного громадянина Російської Федерації.

Від отриманих множинних переломів він помер на місці.

Машиніст розповів, що чоловік йшов назустріч потягу паралельним шляхом, а коли поїзд наблизився – кинувся під нього…

Поліція з’ясовує, де проживав росіянин, і що стало причиною події, повідомили у Відділі комунікації ГУНП в Сумській області…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.