Погода на Сумщині з 24 по 31 серпня 2018 року: удень ще буде досить спекотно...

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, протягом попереднього періоду вночі температура складала плюс 20-22 градусів, удень повітря нагрівалося більше +30 градусів.

Закінчення останнього літнього місяця – серпня – буде теплим. У день температура ще прогріватиметься до плюс 25-30 градусів.

Правда, вночі вона спадатиме до +13-18 градусів.

Опадів поки що не передбачається.

Вітри теж не будуть сильними.

Утім, у природи немає поганої погоди…

Світлина Віти Журби (смт Терни).

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.