У Бурині заблокований в’їзд звільнили…

Інтернет портал БУТТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ розповідав, що 20 липня 2018 року, зранку в Бурині передавалася чутка, що магазин АТБ, який розташований у центрі міста, не працює…

Насправді, – це була тільки чутка: АТБ працював у звичайному режимі.

Проте в’їзд на територію, де розвантажуються товари для цього магазину та і для інших, справді був перекритий блоком.

За попередньої інформацією, Буринська міська рада саме так вирішила поступити з тими, хто начебто не бореться з бур’янами на прилеглих до торговельних закладів територіях.

Сьогодні, 21 липня 2018 року, заблокований в’їзд звільнили.

Магазин АТБ теж працює...

До слова, бур’яни також навколо покошені..

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.