Буринь залишать без води…

Жителі Бурині залишаться без водопостачання. Тому потрібно запасатися водою…

25 липня 2018 року у зв’язку із ремонтними роботами на центральному водогоні з 09 і до 15 години водопостачання здійснюватися не буде.

Жителям міста Буринь КП «Буринь-теплосервіс» приносить свої вибачення за тимчасові незручності, повідомив офіційний сайт Буринської міської ради.

На світлині: центр міста Буринь.

Світлина Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.