Чому в Бурині «розперезалися» варвари?

Інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав, що лавочці, яка розташована у Новоселівському житловому масиві, не виповнилося навіть року опісля встановлення.

А якщо точніше, що від часу її встановлення виповнилося тільки сім місяців.

На ній постійно відпочивають люди похилого віку, які прогулявшись доріжкою, зупиняються на лавці. Адже роки своє беруть, та й хвороби досить дошкуляють.

Тут можна побачити й молоденьких мам, які прогулюються з дітками в колясках.

Нерідко й закохані пари можна побачити…

Та зранку 10 квітня 2018 року лавочка виявилася поламаною, а навколо неї ще й лушпиння від соняшникового насіння розкидане. А поруч – купи сміття…

Словом, це зробили варвари (інакше слово якось і важко підвбрати) Бурині, які не мають нічого святого ні в серцях, ні в душах.

Кощунство їхніх дій полягає й у тому, що Пасхальні свята ще тривають…

Сьогодні, 11 квітня 2018 року, на лавці, щоб відпочити, примостилася старенька бабуся. За її словами, вона тут відпочиває, бп вже й «ноги не несуть».

І хвилювалася – навіщо хтось розламав цю зручну лавочку.

Зрозуміло, що цим кощунством повинні займатися правоохоронці, але й жителі Бурині не мають права бути байдужими.

Адже саме байдужість і веде до того, що місто може перетворитися на «уламки від цивілізації» від «розперезаних» варварів...

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.