До передчасної смерті рідної бабусі причетний її онук

Як з’ясували слідчі Охтирського відділу поліції, до передчасної смерті літньої жінки виявився причетним її онук.

Спричинені ним побої стали смертельними для старенької.

Наразі слідство встановлює причини та обставини вчиненого злочину.

До чергової частини Охтирського відділу поліції зателефонувала медичний працівник, і повідомила про смерть 82-річної місцевої пенсіонерки.

Слідчо-оперативна група відразу виїхали на повідомлення. Оглянувши тіло померлої, правоохоронці відразу побачили сліди недавніх жорстоких побоїв. Їх підозри підтвердила проведена судово-медична експертиза, за висновком якої смерть жінки настала внаслідок завданих тілесних ушкоджень: перелому грудної кістки, множених переломів ребер.

Як встановило слідство, побої пенсіонерці спричинив її 29-річний онук. Того дня між ними сталася сварка, в ході якої молодий чоловік силою став доводити свою точку зору.

Наразі підозрюваний затриманий і перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.115 КК України (навмисне вбивство).

На цей час вже призначена судово-психіатрична експертиза, котра має визначити, наскільки підозрюваний усвідомлював свої дії.

Слідство триває, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.