Поліція Бурині, як і Сумщини в цілому, забезпечила спокій та безпеку громадян на свято Христове Воскресіння

Як розповів інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) начальник Буринського відділення поліції Сергій Бойко, на свято в 7 церквах, які є в Буринському районі для збереження спокою було задіяно 10 правоохоронців. Зокрема, в Бурині (дві церкви) публічний спокій забезпечували 4 поліцейських.

Відзначимо, що святкування Великодня в Бурині та Буринському районі відбулося спокійно – ніяких правопорушень не зафіксовано.

Як повідомив _Відділ комунікації поліції в Сумській області, в пасхальну ніч на чергування заступили близько 700 працівників поліції, серед яких – 150 полісменів та 45 військовослужбовців по м. Суми та 60 членів громадських формувань, а також 267 співробітників державної служби з надзвичайних ситуацій.

Урочисті богослужіння відбулися у 355 церквах та храмах 341 населеного пункту Сумщини.

Понад 85 тисяч жителів та гостей області побували пасхальних відправах.

Посилені наряди та автопатрулі чергували в місцях найбільшого скупчення людей – біля культових споруд, цвинтарів, місць проведення масових заходів та народних гулянь.

Поліція Сумщини була переведена на посилений варіант несення служби, зокрема, в щодобовому режимі працювали групи «швидкого реагування», автомобільні та піші наряди, додаткові слідчо-оперативні групи, кінологічна та вибухо-технічна служби.

Надзвичайних подій та порушень публічного порядку у місцях масового скупчення людей не зареєстровано…

На світлині: у місті Буринь Великодні свята проходять спокійно.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.