З Бурині, Путивля, Конотопа, Білопілля, Ворожби та Сум тепер можна потягом доїхати до Миколаєва та Херсона

«Приємна новина для мешканців Сумщини, особливо міст Суми, Білопілля, Ворожба, Буринь, які не мали прямого залізничного сполучення із містами Миколаїв та Херсон. Вже з 18 лютого розпочинає щоденне курсування група безпересадочних вагонів (поки що 1 плацкартний та 1 купейний) Харків-Херсон у складі потягів 775/776 Харків - Київ та 765/766 Київ - Херсон. Відправлення із Сум - 0.30, Білопілля - 1.07, Бурині - 2.05, Конотопа - 2.48, прибуття в Миколаїв о 14.11, Херсон - 14.55.

Зворотньо: Херсон - 15.56, Конотоп - 3.12, Буринь - 3.55, Суми - 5.33.

Для прикладу. Вартість квитка з Конотопу до Херсону 19 лютого у купе - 386,07 грн, плацкарт - 216,24 грн. Для довідки. Відстань між Конотопом та Херсоном (через Київ) становить 803 км.

Дякуємо за розвиток залізничного сполучення на Сумщині Alexandr Krasnoshtan Євген Кравцов. Портал м. Конотоп - topkonotop.com Голос Конотопа - Конотоп Новости Телекомпанія СТС Сумські дебати Новости Сумщины, Бурыни, Путивля и Конотопа «СУМИ-ІНФО» Суми Сьогодні / Sumy.Today SumyNews Прес-центр Вцрті. Незабаром буде ще декілька сюрпризів», - написав на своїй сторінці в facebook Дмитро Власенко, експерт з транспорту, завідувач кафедри економіки та управління Конотопського інституту СумДУ, кандидат економічних наук, доцент.

На світлина: на залізничній станції Путивль, що в місті Буринь, 17 лютого 2018 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.