Поліцейські Бурині вилучили наркотики, які чоловік вживав для «підняття настрою»

У будинку, де він живе, правоохоронці вилучили пакет із сушеними коноплями та пристрій для їх паління.

Як пояснив власник, наркотики вживав для «підняття настрою»…

Повідомлення про одного з жителів району, який може вживати наркотики, до поліції надійшло від односельців.

Це вирішили перевірити правоохоронці, навідались до нього додому.

«Коли поліцейські увійшли до будинку 24-річного чоловіка, – коментує Сергій Бойко, начальник Буринського відділу поліції, – при вході, біля столу, помітили пакет, з якого виглядав так званий «бульбулятор» з нашаруванням речовини бурого кольору та пакунок з сушеною коноплею.

Під час бесіди з правоохоронцями їх власник пояснив, що коноплі зірвав ще восени, в чагарниках, неподалік села. Після чого приніс їх додому, висушив та зберігав для підняття настрою».

Вилучене поліцейські направили на експертизу, а за даним фактом у відношенні чоловіка відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту» Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі строком до трьох років, повідомив Відділ комунікації поліції в Сумській області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.