У Слобідському ДНЗ «Струмочок» розпочався опалювальний сезон…

Сьогодні, 5 жовтня 2020 року, розпочався опалювальний сезон у дошкільному навчальному закладі «Струмочок».

–Хоча наразі температура дозволяє не включати опалення, але синоптики прогнозують пониження температури, – зауважив Іван Рябоконь, голова с.Слобода, у екслюзивному інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ). – Тому, щоб прогрілося приміщення садочку, і дітям в ньому було перебувати тепло й комфортно, коли похолоднішає, було прийнято рішення розпочати опалювати дошкільний навчальний заклад…

Зазначимо, що Слобідська сільська рада на чолі з головою Іваном Рябоконем прийняли рішення – забезпечити садочок теплом – першими на території Буринщини….

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.