Відбулися перші «Тернівські читання»

У Тернівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, напередодні Дня Святого Миколая, відбулися перші «Тернівські читання», повідомила Недригайлівська районна державна адміністрація.

Діти декламували вірші поетів-земляків.

Переможці та учасники дійства були нагороджені грамотами, подяками та солодкими смаколиками від відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації.

Також в рамках свята для гостей та учнів школи проведені «Андріївські вечорниці».

Світлина Катерини Кириленко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.