У Бурині змагалися спортивні родини

«У нашій школі відбулося родинне свято «Тато, мама і я – спортивна сім 'я», підготовлене та проведене класним керівником 2-А класу Лістуновою Л.Я.

Позмагатися у силі, спритності, винахідливості взялися 4 команди: «Торнадо» (родина Горбась), «Друзі спорту» (родина Павлюченків), «Смайлики» (родина Капустіних), «Позитив» (родина Опімах).

Свято пройшло позитивно і весело.

Мами, тата та їх дітки активно брали участь у конкурсах та естафетах.

Уболівальники також не сиділи на місці: вони підготували танок, розказували гуморески, а також підтримували учасників оплесками.

Переможцями стала команда «Торнадо», з чим їх щиро привітали», на сторінці «БУРИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 імені В.М. КРАВЧЕНКА» в facebook розповіла Світлана Моргулець.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.