Буринські літератори дотримали слово – Назар Лобода, учень Сумської СШ №9, отримав бажану книгу…

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ОСВІТА, 17 жовтня 2019 року у чотирьох класах (в кожному окремо) у Сумській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №9 (директор Григорій Петрюченко, заступник директора з виховної роботи Ірина Булгакова) було проведено патріотичний урок «Україна розпочинається з тебе».

Він відбувся у трьох 6 класах та одному 7 класі.

Цей урок провели Іван Житник, член Національної спілки журналістів України, письменник, поет, блогер та Наталія Кузнєцова-Віноградова, поетеса, блогер, голова ГО «Укфонд «Лінія життя».

Після одного з уроків до гостей підійшов учень 6 В класу Назар Лобода. З ним відбулася невимушена розмова. І хоча Назар навчається в спеціалізованому класі з математики, він любить літературу, українську мову.

Буринці пообіцяли при нагоді подарувати йому книгу.

І от сьогодні, 28 листопада 2019 року, Іван Житник та Наталія Кузнєцова-Віноградова завітали до 6-В класу з приємною місіє.

Іван Житник подарував Назару Лободі альманах «Елегія 2» (на світлині). Іван Олександрович є упорядником його, а також одним з авторів.

Гості з Бурині побажали і Назару Лободі, і його однокласникам здоров’я та успіхів у навчанні…

PS: Під час засідання обласна комісія з присудження премії назвала цьогорічних (2019 рік) переможців у номінаціях «Художня література», «Журналістика», «Культура і народна творчість», «Мистецтво», «Краєзнавство». Переможцем у номінації «Художня література» (проза, поезія) комісія визначила письменника і журналіста з Бурині Івана ЖИТНИКА за його збірку творів, що складається з роману, повісті, оповідань, новел – «Запах скошених трав»...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.