У Краснопіллі діти незабаром отримають сучасний комп'ютерний клас

«Завершуємо облаштування комп'ютерного класу в Центрі дитячої та юнацької творчості Краснопільської ОТГ для гуртка комп'ютерних технологій, проведено ремонт приміщення, закуплено меблі, мультимедійне обладнання, сучасні комп'ютери.

Гурток розпочне свою роботу з січня 2020 року.

Роботи та придбання здійснювалися за кошти державного та селищного бюджетів.

Розбудовуємо Краснопільщину разом!» – написав на своїй сторінці в Фейсбуці Юрій Яремчук, голова Краснопільської об’єднаної територіальної громади.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.