Патріотичний урок у Сумській СШ №9 провели літератори з Бурині

17 жовтня 2019 року з 16 і до 19 години у чотирьох класах (в кожному окремо) у Сумській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №9 (директор Григорій Петрюченко, заступник директора з виховної роботи Ірина Булгакова) було проведено патріотичний урок «Україна розпочинається з тебе».

Він відбувся у трьох 6 класах та одному 7 класі.

Цей урок провели Іван Житник, член Національної спілки журналістів України, письменник, поет, блогер та Наталія Кузнєцова-Віноградова, поетеса, блогер, голова ГО «Укфонд «Лінія життя».

Більш детально про це інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповість дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.