У Буринській міській ОТГ шкільні обіди для учнів 1-4 класів безкоштовні?

На апаратній нараді в Сумській обласній державній адміністрації, Вікторія Гробова, яка очолює департамент освіти і науки, розповіла про ситуацію, що складається в області з організацією шкільного харчування.

Зокрема, органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади Великописарівського, Конотопського, Кролевецького, Лебединського, Недригайлівського, Сумського, Тростянецького районів, м. Глухів, Андріяшівської, Бездрицької, Боромлянської, Вільшанської, Верхньосироватської, Дубов’язівської, Коровинської, Краснопільської, Кролевецької, Миропільської, Нижньосироватської, Хотінської об’єднаних територіальних громад забезпечено безкоштовне харчування учнів 1-4 класів за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Серед названих громад Буринська міська ОТГ не вказана…

В інших закладах освіти харчування учнів початкових класів організовано за рахунок коштів місцевих бюджетів та батьківської плати.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.