Вони є гордістю Бурині

У Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна відбулося обласне свято нагородження учнів-переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Серед нагороджених - 5 учнів шкіл Буринської ОТГ, зокрема, два учні нашої школи: ЧЕМАНОВ ОЛЕКСАНДР ТА ДЕНИСЕНКО ДАНИЛО.

Учні отримували нагороди за наполегливу працю, старанне навчання, яке принесло чудові результати.

Так, Чеманов О. виборов два третіх місця в обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з біології та інформаційних технологій, а Денисенко Д. - ІІІ місце з хімії.

Захід розпочався хореографічною композицією «Моя Україна».

Проведено масове колективне інтерв’ю переможців у прямому ефірі.

Музичні вітання учасникам конкурсу подарували дитячі творчі колективи закладів освіти Сумської області.

про це на сторінці «БУРИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 імені В.М. КРАВЧЕНКА» в facebook розповіла Світлана Моргулець.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.