У Бурині подорожували країною прав…

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права Буринська центральна дитяча бібліотека провела для учнів третьої міської школи квест-гру «Права свої ти добре знай, їх шануй і захищай».

Організатор заходу Валентина Баранова запропонувала присутнім розділитися на дві команди та вирушити в захоплюючу подорож країною прав.

Квест-гра включала різноманітні зупинки із цікавими завданнями. За правильне виконання завдань кожна команда отримувала картку з літерою, щоб з них , на останній зупинці, скласти слово, яке буде відповіддю на запитання: «Що є найвищою цінністю суспільства?».

На зупинці «Правова валіза» учасники за допомогою математичних обчислень та відповідної таблиці змогли скласти слово-відповідь про важливий документ, без якого не можливе існування жодної правової держави. Звичайно це слово – Конституція.

Знаючи свої права, можна попередити їх порушення і боротися за їх дотримання. І щоб вірно скласти перелік прав і мати чітке уявлення про те, де і як їх застосовувати в кожній життєвій ситуації – дітям було запропоновано розгадати ребуси на зупинці «Інтелектуальна».

Для правильного розуміння прав і обов’язків юні правознавці повинні були поєднати терміни та їх поняття між собою. І зробили вони це на зупинці «Пошуково-дослідницька».

Проявили свою ерудицію учасники квест-гри на зупинці «Казковий суд», де вони з’ясовували: які ж права казкових героїв були порушені?

На станції «Літературне правознавство» учасники заходу мали змогу показати свої поетичні здібності та вміння підбирати рими.

Погралися також і у «Правове лото», поєднавши право з відповідним малюнком.

Нарешті, коли всі випробування були позаду, діти склали слово із зібраних літер і це слово – «ЛЮДИНА». Адже її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визначаються в Україні найвищою соціальною гідністю.

Діти успішно пройшли всі етапи змагань, подолали всі труднощі. І це завдяки тому, що вони були згуртовані та проявили свої знання та ерудицію.

Їм сподобалася весела, невимушена робота у формі гри і вони з користю провели годину, не помітивши як сплинув час.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.