У Бурині відбулися військово-спортивні змагання, присвячені Дню Збройних Сил України

З метою військово-патріотичного виховання молоді, прищеплення знань, умінь та навичок необхідних під час служби в ЗСУ, пропаганди здорового способу життя, виховання у молоді любові до Батьківщини, за сприяння управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради та підтримки Буринського спортивно-технічного клубу, Буринського РВК та з нагоди Дня Збройних сил України сьогодні, 6 грудня 2018 року, на базі Буринської СШ №2 імені Ю. М. Лавошника відбулися військово-спортивні змагання «Від допризовника до захисника Вітчизни» серед команд учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти Буринської міської ради.

У змаганнях взяли участь п’ять команд. До складу кожної 6 допризовників.

Хлопці могли позмагатися у силі, спритності, винахідливості, сміливості, відважності та витривалості, а також закріпити відповідні навики, набуті на уроках Захисту Вітчизни.

Адже програма заходу включала в себе підтягування на перекладені, збирання та розбирання зброї, метання умовної гранати, стрільба в стрілецькому інтерактивному лазерному тирі, перетягування линви та «воєнізована» естафета.

На змаганнях були присутні представники від Буринського районнного військового комісаріату, які проводили інструктажі та надавали допомогу в проведенні конкурсів.

Учасники команд із завзяттям та цікавістю виконували завдання, а вболівальники активно підтримували «своїх».

Дійство пройшло в атмосфері «позитивної конкуренції».

За результатами змагань впевнену перемогу здобула команда Буринської СШ №2 ім. Ю. М Лавошника, друге місце посіла команда Буринської СШ №1 імені В.М. Кравченка, а третє місце виборола Успенська ЗОШ ім. Г.П. Головенського.

Призери були нагороджені грамотами та медалями управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради, а переможець цінним подарунком.

Маємо надію, що саме такі заходи допоможуть виховати справжніх захисників нашої держави.

Світлина Ярослава Романчука.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.