У школах Бурині булінгу не місце…

У 4-А класі було проведено заняття разом з представником поліції Ягупою О.С. на тему «Школа - не місце для булінгу».

Під час заняття діти ще раз пригадали, що таке булінг та наводили приклади із власного життя.

А як підсумок заняття, діти намалювали малюнки «Дружба очима дітей».

Про це на сторінці «БУРИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 імені В.М. КРАВЧЕНКА» в facebook повідомила Світлана Моргулець.

Від інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ): булінг – це цькування однієї дитини іншою, агресивне переслідування, яке, на жаль, часто поширене в сучасних школах. І варто пам’ятати: не слід закривати очі навіть на найменший прояв цькування, адже розібратися з ситуацією можна тільки спільними зусиллями. І на таку ситуацію необхідно вчасно звертати увагу…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.