Шановні вчителі, батьки і учні міста Буринь та Буринського району!

Вітаю Вас з 1 вереснем – Днем знань!

День знань – це початок навчального року. Це чудова нагода зібратися з думками і зануритися в бездонний океан знань.

Нехай же новий навчальний рік пройде щасливо, успішно і результативно як для учнів і їх батьків, так і для вчителів та вихователів.

Знань, як відомо з практики, не буває забагато.

Учням бажаю успішних занять і відмінних оцінок, а вчителям – терпіння, енергії, мудрості і розважливості.

Батькам бажаю виховати своїх дітей справжніми патріотами України.

З повагою,

Артем Савченко, депутат Буринської міської ради, голова Буринської районної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.