Бажаємо успішного навчального року!

На календарі – 1 вересня. День Знань і початок нового навчального року. Перед школярами та студентами відкривається широка дорога Країною Знань, де вірними супутниками для них будуть освітяни.

Щиро бажаю усім нашим землякам-освітянам успішної роботи, хороших результатів, учнів, відкритих назустріч знанням.

Велике спасибі Вам, шановні науковці, хто підтримав ідею ВІДЗАКИ талановитим та обдарованим учням.

Перша відзнака – Карпічко Каріні – учениці Тернівської ЗОШ, вже вручена.

Дві інших – учениці Вільшанської ЗОШ Гриценко Вікторії та учениці Недригайлівської ЗОШ Мандзюк Ірині – будуть вручені в перші дні нового навчального року. Сьогодні, на старті нового навчального року бажаємо нашим першим лауреатам відмінних оцінок, упевненості у своїх силах, адже цей рік для них випускний.

Нинішнім 10-класникам нагадуємо, що у кожного з них є шанс стати лауреатом земляцької відзнаки за результатами 2018-2019 навчального року. Отож, усім – успішного, благополучного і результативного навчального року!

Повідала Ірина Панасенко на сторінці «Недригайлівське земляцтво» в facebook.

На світлині: Ірина Панасенко вручає відзнаку Каріні Карпічко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.