У «Чайці» тепер затишшя…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ОСВІТА розповідав про першу та другу зміни відпочинку дітей у комунальному закладоі Буринської районної ради ДОТ «Чайка».

Сьогодні, 17 серпня 2018 року, при голові Буринської районної державної адміністрації Василю Бойку відбулась нарада за участю голови Буринської районної ради Євгенія Рябоконя.

На ній було підбито підсумки оздоровчого сезону 2018 року у комунальному закладі Буринської районної ради ДОТ «Чайка».

Загалом протягом двох змін у таборі було оздоровлено 284 дитини: 173 – з Буринського району та Буринської ОТГ, решта дітей – з інших районів Сумської області.

Чимало було зроблено нинішнього року для поліпшення умов перебування дітей в таборі, але ще немало питань потребують вирішення.

У ході наради голова районної ради Євгеній Рябоконь наголосив на необхідності вже сьогодні готуватись до наступного оздоровчого сезону і рекомендував керівнику дитячого оздоровчого табору «Чайка» Андрію Баранову спільно з начальником фінансового управління Буринської районної державної адміністрації Сергієм Радченком провести розрахунок потреби у виділенні коштів з районного бюджету для включення їх у проект районного бюджету Буринського району на 2019 рік, повідомив виконавчий апарат Буринської районної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.