У кожної людини є право на життя та родину…

Начальником Буринського бюро безоплатної вторинної правової допомоги Марією Бондаренко та головним спеціалістом з питань правового забезпечення апарату Буринської районної державної адміністрації Альоною Мощенко проведені правові ігри з дітьми, які перебувають на обліку у комунальному закладі Буринської міської ради «Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю».

Мета правопросвітницького заходу «Я маю право!» – закріпити уяву дитини про право кожної людини на життя та сім’ю, зосередити увагу дітей на власній особистості, її неповторності та індивідуальності, сформувати вміння складати розповіді про себе (визначати свої інтереси, вподобання, захоплення) та свою сім’ю (називати кількісний склад членів родини, їхні імена, вік, професії), виховати повагу до власної особистості та інших людей, любов до своєї родини, вміння цінувати життя, як своє, так і життя інших.

Після ігор гості ітям роздали солодкі подарунки та подарували ілюстрований правовий плакат на тему: «Твої права відповідно до Конвенції з прав люди».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.