У ДОТ «Чайка» розпочалася друга зміна…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ОСВІТА розповідав про початок першої зміни у комунальному закладоі Буринської районної ради ДОТ «Чайка» (директор Андрій Баранов).

До слова, у ній оздоровилося понад 140 дітей.

А 15 липня 2018 року голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь взяв участь в урочистому відкритті другої зміни у дитячому оздоровчому таборі «Чайка».

Цього разу будиночки закладу заселили 143 дитини із Буринського, Недригайлівського району та м.Суми.

Під час звучання Гімну України було піднято Державний Прапор України, а під загальне виконання пісні про «Чайку» – прапор оздоровчого закладу.

У своєму виступі Євгеній Рябоконь побажав вихованцям табору добре відпочити, оздоровитись і отримати максимум позитивних емоцій від перебування у закладі.

Після урочистого відкриття зміни діти та їх вожаті показали для усіх присутніх цікаву концертну програму, повідомив офіційний сайт Буринської районної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.